Betonár

PREFA invest, a.s.

Miesto práce
PREFA invest, a.s., Sučany
Termín nástupu
ihneď
4,5 EUR/hod.príplatky k základnej hodinovej mzde od 2€/ hod, spolu od 6,5€/ hod mzda brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha špecializovaných výrobných zariadení na výrobu betónových a železobetónových výrobkov, rúr, skruží a kónusov, šácht, šachtových dien a výrobkov z tvrdeného polystyrénu
-obsluha stroja MBK na výrobu armatúr
-betonárske práce pri zhotovení stavebných dielcov
-obsluha mostového žeriavu a viazanie bremien

predmetom výberového konania

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači o zamestnanie, spoločnosť PREFA invest, a.s. nevedie evidenciu uchádzačov o zamestnanie. Po obsadení pracovnej pozície budú všetky žiadosti skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, výroba stavebných prvkov z betónu

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo - výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, samostatnosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť

Spoločnosť PREFA invest, a.s. je výrobcom železobetónových prefabrikátov, predpätých stropných panelov, betónovej dlažby, kanalizačného a šachtového programu a transport-betónu. PREFA invest, a.s. má vlastnú ťažbu kameniva pre výrobu betónov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3941160  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.