Country manager – poľnohospodárske stavby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je jedničkou na trhu a zameriava sa na realizáciu poľnohospodárskych projektov hlavne pre živočíšnu a rastlinnú výrobu a ponúka zákazníkom komplexný súbor služieb od vypracovania štúdie, zootechnického návrhu, prípravy projektovej dokumentácie, stavebných prác, dodávok a montáže technologie až po uvedenie do prevádzky a zabezpečovanie servisu, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Country manager – poľnohospodárske stavby.

Náplň práce:

  • Udržovanie a prehlbovanie vzťahov s obchodnými partnermi
  • Mapovanie investičných možností
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Agenda obchodných prípadov
  • Príprava a spracovanie popisu každého obchodného prípadu
  • Vytváranie podkladov pre prípravu zákazky
  • Úzka spolupráca s kolegami naprieč firmou (projekcia, cenotvorba, výroba, dodávka technológií, realizácia)
  • Príprava zmluvnej dokumentácie
  • Inovácie
  • Sledovanie a analýza trendov
  • Návštěvy dodávateľov, zahraničných veletrhov

Požadujeme:

  • Znalosť živočíšnej a rastlínnej výroby je dôležitým predpokladom pre rýchly štart
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti poľnohospodárstva vítané
  • Minimálne základné povedomie o stavebníctve a stavebných prácach
  • Analytické schopnosti a technické myslenie
  • Silne vyvinutý zmysel pre komunikáciu/obchodný drive
  • Schopnosť vcítiť sa do klienta
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Práca s PC

Čo ponúkame:

  • Práca na IČO
  • Fixná mzda 2000 EUR a ďalších 2000 EUR dosiahnuteľných v rámci bonusov z predaja
  • Zamestnanecké výhody
  • Služobné auto aj na súkromné účely
  • Miesto výkonu práce z HO podľa regiónu bydliska

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobekontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňaťvyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7,Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č.110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Spoločnosť, ktorá je jedničkou na trhu a zameriava sa na realizáciu poľnohospodárskych projektov hlavne pre živočíšnu a rastlinnú výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Personálna spoločnosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4842057  Dátum zverejnenia: 29.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac