Servisní technik (Slovensko)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá prístrojovým vybavením a spotrebným materiálom pre laboratóriá, hľadáme zodpovednú a spoľahlivú osobu na pozícii Servisného technika.

Náplň práce:
• Inštalácie, školenia, diagnostika porúch, servis a údržba zdravotníckych prístrojov umiestnených v histologických laboratóriách
• Komunikácia so zákazníkmi
• Cestovanie v rámci Slovenskej republiky a Českej republiky (Morava) + administratívne práce v kancelárii v Malackách
• Držanie hot-line pohotovosti vo vopred naplánovaných termínoch
• Práca na PC – vzdialená správa prístrojov, tvorba servisných hlásení v databázovom systéme SAP
• Spolupráca so skúsenými technikmi v odbore, pravidelné školenia v ČR
• Zodpovednosť za lokálnych zákazníkov

Požadujeme:
• Vzdelanie stredoškolské s maturitou technického zamerania (mechanika, elektrotechnika)
• Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz výhodou
• Samostatnosť, pracovitosť, zodpovednosť a dôslednosť
• Znalosť MS Office
• Vodičský preukaz skupiny B – vedenie vozidla v rámci SR a ČR (Morava)
• Vyžaduje sa základná znalosť anglického jazyka (príležitostný kontakt so zahraničnými výrobcami, čítanie technickej dokumentácie)
• Časová flexibilita
• Záujem o ďalšie vzdelávanie
• Prax je výhodou, ale nie je podmienkou

Ponúkame:
• Zmysluplnú a zaujímavú prácu
• Perspektívu na stabilné a dlhodobé zamestnanie
• Kvalitné školenie od kolegov v tíme
• Možnosť vzdelávať sa – účasť na zahraničných školeniach, jazykový kurz
• Základný plat je 1600 EUR, po trojmesačnej skúšobnej dobe vyplácame k základnému platu variabilnú zložku vo výške až 1200 EUR, ktorá je vyplácaná podľa požadovaného výkonu a schopností
• Služobné auto, služobný telefón, notebook
• Príspevok na stravovanie
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek
• Pracovné oblečenie
• Pracovný pomer na dobu neurčitú (po prvom roku zaučenia) s trojmesačnou skúšobnou dobou
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť práce aj čiastočný úväzok v ČR

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: František Boudný
E-mail: poslať životopis
ID: 4717647  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac