Obchodný/-á asistent/-ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti dodávok priemyselných robotov hľadá do kolektívu nového kolegu na pozíciu Obchodný/-á asistent/-ka.

Náplň práce:

• Príjem a spracovanie objednávok v systéme SAP, následná fakturácia
• Administratívna podpora obchodu a servisu
• Komunikácia s centrálou v Nemecku, v Rakúsku a odberateľmi a dodávateľmi na Slovensku
• Spracovanie podkladov pre externú účtovnú spoločnosť
• Kontrola a evidencia prijatých faktúr
• Bežné administratívne činnosti zabezpečujúce chod kancelárie

Požiadavky:

• SŠ/VŠ vzdelanie, najlepšie ekonomického smeru
• Predchádzajúca praxi v oblasti administrativy (v obchodnej spoločnosti výhodou)
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
• Dobrá znalosť MS Office, znalosť SAP – výhodou
• Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• Zodpovedný prístup, príjemné jednanie
• Vhodné aj pre absolventov

Ponúkame:

• Prácu na HPP v stabilnom zázemí medzinárodnej spoločnosti
• Perspektívne zamestnanie v mladom kolektíve
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• 5 týždňov dovolenky
• Príspevok na stravovanie
• Firemný notebook a mobil
• Možnosť HO v prípade potřeby (podľa dohody)
• Pravidelná úprava platu podľa poľahospodárskeho výsledku spoločnosti
• Prípadný nástup Možný okamžite príp. podľa dohody
• Miesto výkonu práce – Bratislava

5 týždňov dovolenky, Firemný notebook a mobil, Príspevok na stravovanie, Možnosť HO v prípade potřeby (podľa dohody)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4478396  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac