1 200 - 1 500 EUR

Zákaznický/ Webshop Špecialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, najväčšieho európskeho dodávateľa náhradných dielov pre poľnohospodársku, záhradnú a lesnícku techniku hľadáme pracovníka na pozíciu.

Náplň práce:

• Optimalizácia obsahu web shopu
• Kontrola prekladov a atribútov produktov
• Kontrola kľúčových vyhľadávacích slov
• Kontrola zaradenia produktov do správnej štruktúry web shopu
• Vybavovanie zákaznických otázok, objednávok a reklamácií
• Spolupráca s obchodným týmom
• Budovanie vzťahov so zákazníkmi

Požadujeme:

• Min. Středoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax na obdobnej pozícii
• Skúsenosti s poľnohospodárskou technikou - výhodou
• Angličitina na komunikatívnej úrovni (komunikácia s kolegami v Holandsku)

Ponúkameme:

• Práci na HPP v nadnárodnej firme s možnosťou kariérneho rastu
• Zaujímavé platové ohodnotenie na zákl. skúseností a schopností
• Koncoročné bonusy na zákl. vlastných výkonov a výsledku celej firmy
• 5 týždňov dovolenky
• Príspevok na stravovanie
• Notebook
• Miesto výkonu práce: Topolčany

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Náš klient, je najväčší európsky dodávateľ náhradných dielov pre poľnohospodársku, záhradnú a lesnícku techniku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Predvyber-sk
E-mail: poslať životopis
ID: 3645287   Dátum zverejnenia: 15.4.2019