Masér/Obsluha wellness centra

PREDNA HORA s.r.o.

Miesto práce
Rekreačný areál Predná hora, Muráň
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spôsobilé vykonávanie masážnych procedúr,
- poskytovať vhodne pripravené a príjemné prostredie pre klientov,
- aktívne napomáhanie pri výbere služieb a tovarov,
- udržiavanie hygieny vo wellness centre.

- jedná sa o prácu na 7 dňové turnusy /strava a ubytovanie zadarmo/
- najbližší rodinní príslušníci vstup do wellnessu zadarmo
- po skončení skúšobnej doby a zvládnutí všetkých povinností prehodnotenie platových podmienok/nárast platu/

Informácie o výberovom konaní

Životopisy,prosím, posielajte na uvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná pre uchádzačov z BB,PO a KE kraja
- prax v odbore vítaná
- spoľahlivosť, samostatnosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Základným predmetom a zameraním zariadenia je poskytovanie ubytovacích a reštauračných služieb, služieb v oblasti rekreácie, wellness služby, rekondičné pobyty, relaxačno - rehabilitačné programy, firemné školenia, teambuildingy, konferencie, letné tábory a možnosti aktívneho športu v prekrásnej prírodnej scenérii Muránskej planiny pre domácu i zahraničnú verejnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3929542  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac