Hľadáme učiteľku do modernej, zabehnutej, súkromnej škôlky

PRÉDIUM INVEST s.r.o.

Miesto práce
Rovinka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 030 EUR/mesiacmesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľka/ pracovníčka v súkromnej MŠ

Požiadavky na pozíciu:
Skúsenosti a prax zo súkromnej škôlky, DC, alebo MŠ sú veľkou výhodou.
Pedagogické vzdelanie je podmienkou (možnosť doplnenia).
Vyžaduje sa samostatnosť a schopnosť viesť triedu (skupinu 10-15 detí).
Komunikácia/ výuka pre deti v angličtine (1-2h./denne).
Empatický vzťah k deťom, samostatnosť, dobrá komunikácia, kreativita sú samozrejmosťou.
Motivácia detí, spontánny prejav v speve, vzťah k hudbe a pohybu atď.

Ohodnotenie a odmeny budú stanovené na základe výsledkov Vašej práce a splnených kritérií. Mesačná mzda s odmenou je v rozmedzí 680 - 1000€ v čistom ! V prípade živnosti 1200€ mesačne. Menší mladý kolektív, príjemné moderné prostredie, dobrá atmosféra, atď. Dobrá dostupnosť (z BA cca 3 km), a frekventovanosť autobus. spojov... (sme cca 150m. od MHD zastávky).

Uchádzačky, ktoré spĺňajú uvedené podmienky, žiadame o zaslanie životopisu/ CV vrátane fotografie a súhlasu GDPR na náš mail. [email protected] Následný osobný pohovor po dohode, bližšie info na 0907 480 632.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2021 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo predprimárnej pedagogiky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

MŠ,SMŠ,DC
1

Empatický vzťah k deťom, samostatnosť, dobrá komunikácia, kreativita, komunikácia uverejňovanie na soc.sieťach.
Motivácia detí, spontánny prejav v speve, vzťah k hudbe a pohybu, básničky riekanky,dobrá komunikácia s rodičmi.
Táto pozícia je vhodná primárne pre ml.ženu max. do veku 50r. vzhľadom na pohybové aktivity.

menšia spoločnosť v oblasti školstva

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Jazerná 1460
900 41 Rovinka

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Iľková
Tel.: +421907480632
E-mail: poslať životopis
ID: 4019001  Dátum zverejnenia: 25.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac