Autoklampiar/karosár

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie(automotive)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Levice
Autocentrum CYDA, s.r.o.
Kalnická cesta 1
934 01 Levice

Náplň práce

  • oprava vozidiel po poistných udalostiach
  • práca na vyrovnávacej stolici
  • práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA
  • karosárske práce na motorových vozidlách v súlade s technologickými postupmi

Ponúkame

  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • pracovné oblečenie
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • odborný prístup k práci
  • samostatnosť

Požadované zručnosti

  • technická zručnosť pri opravách karosérií

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.