Diagnostický technik

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
970 - 2 000 EUR/mesiac v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa(elektrotechnika)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Topoľčany
AUTOSERVIS JAKUB, spol. s r.o.
Dopravná 2069/1
955 01 Topoľčany

Náplň práce

  • diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
  • oprava a údržba vozidiel
  • diagnostika a opravy elektroinštalácie motorových vozidiel
  • kvalifikované a odborné opravy
  • montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidle

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • spoľahlivosť
  • absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  • odborný prístup k práci
  • samostatnosť
  • vzťah k automobilom
  • chuť pracovať
  • ochota sa vzdelávať

Požadované zručnosti

  • technické znalosti v oblasti opráv
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • technická znalosť motorových vozidiel

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.