servisný poradca/servisná poradkyňa

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
1 100 - 1 700 EUR/mesiac v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa(automotive)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Žilina
G A L I M E X s.r.o.
Rosinská cesta 17
010 08 Žilina

Náplň práce

  • iné činnosti podľa pokynov nadriadeného
  • výdaj motorových vozidiel zo servisu
  • dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu
  • spolupráca so servisnými poradcami
  • obhliadky vozidiel pri poistných udalostiach a kalkulácia opráv
  • príjem servisných zákaziek
  • vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise (zadeľovanie a kontrola práce mechanikov)
  • aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, mailová)
  • zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
  • posudzovanie / kontrola technického stavu vozidiel
  • zápis vykonanej práce do servisnej zákazky
  • príjem a riadenie opráv v autorizovanom servise
  • vstupná a výstupná kontrola vozidiel
  • plánovanie a objednávanie opráv vozidiel
  • evidencia zákaziek
  • vystavovanie faktúr za vykonané opravy
  • servisné poradenstvo
  • komplexná starostlivosť o zákazníka pri servisnej / poistnej udalosti
  • komunikácia s poisťovňami pri likvidácií poistných udalostí
  • príprava zákaziek, spracovanie technickej agendy servisu
  • realizovanie skúšobných jázd

Ponúkame

  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • firemné akcie, teambuilding aktivity
  • stravné lístky
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • certifikácia
  • príjemné pracovné prostredie
  • školenia na rozvoj predajných zručností
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • prehlbovanie kvalifikácie formou školení
  • príspevok na stravovanie
  • príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • prácu v prosperujúcej a rozvíjajúcej sa firme
  • pracovné benefity
  • motivačný odmeňovací systém
  • práca v modernom predajno - servisnom centre
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • organizačné schopnosti
  • záujem o prácu so zákazníkom
  • cieľavedomosť
  • empatia
  • sebaovládanie
  • lojalita
  • príjemné vystupovanie
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • profesionálne správanie
  • etické správanie
  • absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  • schopnosť pracovať pod tlakom a v časovej tiesni
  • samostatnosť
  • vzťah k automobilom
  • chuť pracovať

Požadované zručnosti

  • komunikačné zručnosti
  • rozvinutá PC gramotnosť
  • argumentačné zručnosti
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • dôslednosť pri práci
  • orientácia na riešenie potrieb zákazníka
  • schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Microsoft Outlook - pokročilý

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.