Manažér kvality, administratívny pracovník

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
850 EUR/mesiacod 850 €
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
1.6.2023
Miesto výkonu práce:
Zvolen
AUTO SLOVÁK s.r.o.
Strážska cesta 5614
960 01 Zvolen

Náplň práce

  • dodržiavanie štandardov stanovených importérom
  • dodržiavanie CI a štandardov
  • komplexná starostlivosť o weby spoločnosti a sociálne siete – pravidelná aktualizácia
  • starostlivosť o občerstvenie zákazníkov
  • práca s registračnou a hotovostnou pokladňou
  • prvý kontakt so zákazníkom

Ponúkame

  • certifikácia
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • zmysel pre detail
  • samostatnosť pri riešení úloh
  • zmysel pre poriadok a čistotu
  • príjemné vystupovanie
  • zodpovednosť

Požadované zručnosti

  • rozvinutá PC gramotnosť
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • chuť pracovať
  • Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)
  • - základy
  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook -

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.