Podpora oddelenia marketingu – práca pre študenta VŠ

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Plat:
5 € / hod.
Vzdelanie:
študent vysokej školy(marketing)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Škoda Auto Slovensko s. r. o.
Sabinovská 6
821 02 Bratislava

Náplň práce

  • Staň sa členom marketingového tímu ŠKODA AUTO Slovensko
  • Hľadáme k nám samostatného a zodpovedného človeka, ktorý sa chce dozvedieť ako funguje marketing a reklama v praxi
  • Naučíš sa pracovať v korporátnom tíme, s kreatívnou agentúrou a zapojíš sa do zaujímavých projektov
  • Pomôžeš nám s tvorbou rôznych marketingových materiálov, prípravou podujatí a online komunikáciou

Ponúkame

  • Bohaté praktické skúsenosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť učiť sa a vidieť do sveta marketingu
  • Voľnú ruku pri príprave projektov
  • Účasť na zaujímavých konferenciách a workshopoch
  • Možnosť vzdelávať sa

Osobnostné predpoklady

  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Komunikatívnosť a kreatívne myslenie
  • Organizačné zručnosti a časová flexibilita
  • Vášeň pre marketing, reklamu a (online) médiá

Požadované zručnosti

  • Študent/ka VŠ 1.- 4. ročník
  • Zameranie marketingová komunikácia alebo podobné výhodou
  • MS Office programy (Excel, Word, PowerPoint)
  • Aktívny vodič
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.