Predajkyňa nových vozidiel Škoda - fleet

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
1 500 - 3 000 EUR/mesiac v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Bratislava
IMPA Bratislava, a.s.
Panónska cesta 23
Bratislava

Náplň práce

  • odovzdávanie nových vozidiel zákazníkom
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov / akvizícia
  • predaj nových vozidiel a originálneho príslušenstva
  • prezentácia nových vozidiel
  • prieskum trhu a sledovanie konkurencie
  • starostlivosť o vystavené vozidlá
  • starostlivosť o zákazníka, komunikácia so zákazníkom
  • vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie a analýza potrieb zákazníka
  • vypracovanie ponuky financovania a poistenia nového vozidla
  • poskytovanie poradenstva o firemných produktoch a službách
  • analýza a spracovávanie dopytov vrátane identifikácie potrieb v celom rozsahu
  • prvý kontakt so zákazníkom
  • realizovanie predvádzacích jázd
  • spolupráca pri organizovaní firemných eventov
  • vedenie dokumentácie súvisiacej s predajom nových vozidiel v zmysle štandardov značky
  • práca so zákazníkmi s flotilou vozidiel
  • vypracovávanie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
  • motivačný odmeňovací systém
  • práca v modernom predajno - servisnom centre
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja

Osobnostné predpoklady

  • flexibilita
  • pracovitosť
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • schopnosť pracovať v tíme
  • chuť pracovať

Požadované zručnosti

  • prax s predajom nových (jazdených) vozidiel
  • komunikačné zručnosti
  • rozvinutá PC gramotnosť
  • argumentačné zručnosti
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • prehľad na automobilovom trhu
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.