Automechanik

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Plat:
1 000 EUR/mesiac v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Zvolen
AUTO SLOVÁK s.r.o.
Strážska cesta 5614
960 01 Zvolen

Náplň práce

  • mechanický servis (hlavy, rozvody a iné)
  • oprava a údržba vozidiel
  • kvalifikované a odborné opravy
  • oprava a vyvažovanie pneumatík
  • rýchloservis (brzdy, servis, výfuky, nápravy a iné)
  • vykonávanie servisných/pravidelných prehliadok, záručných aj pozáručných opráv
  • zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
  • práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA
  • oprava vozidiel po poistných udalostiach

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti

Osobnostné predpoklady

  • dôslednosť
  • odborný prístup k práci

Požadované zručnosti

  • technické znalosti v oblasti opráv
  • vyučený v odbore automechanik
  • technická znalosť motorových vozidiel

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.