Automechanik

74

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok, živnosť
Plat:
1 200 - 1 600 EUR/mesiac v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou(automotive)
Požadovaná prax:
2 r.
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Čadca
AUTOPROFIT s.r.o.
A. Hlinku 483
022 01 Čadca
Poslať spoločnosti životopis

Náplň práce

  • oprava a údržba vozidiel
  • mechanické opravy vozidiel
  • montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidle
  • oprava a vyvažovanie pneumatík
  • opravy a výmeny motorov, prevodoviek a ich súčastí
  • vykonávanie servisných/pravidelných prehliadok, záručných aj pozáručných opráv

Ponúkame

  • práca v mladom kolektíve
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • motivačný odmeňovací systém
  • práca v modernom predajno - servisnom centre
  • pracovné oblečenie
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • spoľahlivosť
  • pracovné nasadenie
  • precíznosť
  • organizačné schopnosti
  • samostatnosť pri riešení úloh
  • dôslednosť
  • zmysel pre poriadok a čistotu
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme
  • vzťah k automobilom
  • chuť pracovať
  • profesionalita
  • zodpovednosť
  • záujem o prácu v oblasti automobilov

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • technické znalosti v oblasti opráv
  • schopnosť ovládať meracie zariadenia
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • vysoké pracovné nasadenie
  • vyučený v odbore automechanik
  • dôslednosť pri práci
  • technická znalosť motorových vozidiel
Na pozíciu automechanika prijmeme manuálne zručného, technicky gramotného, spoľahlivého pracovníka, ktorého náplňou práce budú mechanické práce v autoservise, montáž doplnkov a príslušenstva a tiež oprava a diagnostika porúch vozidiel v súlade s technologickými postupmi výrobcu, spolupráca s prijímacími technikmi, zúčastňovanie sa školení a plnenie ďalších úloh stanovených vedením spoločnosti.

Osobnostné predpoklady a zručnosti: zodpovednosť, manuálna a technická zručnosť, precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť, flexibilita, vodičský preukaz sk. B, schopnosť poradiť si v zložitých situáciách, vynaliezavosť, schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, obrovskou výhodou práca s osciloskopom a meracími prístrojmi. Elektrotechnická vyhláška 508/21, znalosť problematiky elektrickej infraštruktúry vozidiel, znalosť problematiky ELEKTRO, znalosť problematiky IT, je taktiež veľkou výhodou.

Ak ste zistili, že táto práca je vhodná práve pre Vás, PRIHLÁSTE SA! Máme pripravené voľné miesto a tešíme sa na spoluprácu!
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.