Predajca náhradných dielov a príslušenstva

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
1 000 - 2 500 EUR/mesiac
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou(doprava)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Hlohovec
BAYERN CENTER HC, s.r.o.
Hviezdoslavova 25
920 01 Hlohovec

Náplň práce

  • dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu
  • dopĺňanie obrátkových dielov, špecifikácia náhradných dielov
  • objednávanie, výdaj a príjem tovaru do skladu
  • spolupráca so servisnými poradcami
  • vedenie skladového hospodárstva, vykonávanie inventúry
  • manipulácia s tovarom
  • starostlivosť o sklad pneumatík
  • predaj originálnych dielcov a príslušenstva

Ponúkame

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • prehlbovanie kvalifikácie formou školení
  • príspevok na stravovanie
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

  • ubytovanie pre zamestnancov zadarmo
  • práca v modernom predajno - servisnom centre

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • záujem o prácu so zákazníkom
  • samostatnosť pri riešení úloh
  • etické správanie
  • lojalita
  • pozitívny prístup k práci
  • schopnosť pracovať v kolektíve
  • profesionalita

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • predajné zručnosti
  • dôslednosť pri práci
  • uchádzači s dlhoročnou praxou su vítaní
  • chuť pracovať
  • technické myslenie
  • schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
  • prehľad na automobilovom trhu

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.