IT Business analytik

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 1500 € (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
Vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Škoda Auto Slovensko s. r. o.
Sabinovská 6
821 02 Bratislava

Náplň práce

  • Koordinácia, plánovanie a monitorovanie IT projektov
  • Analytická podpora projektov, reportovanie a prezentácie projektov
  • Evidencia projektových zmien, problémov a rizík
  • Vytvárania IT objednávok, finančný monitoring oddelenia, plánovanie rozpočtu oddelenia
  • Spolupráca s odbornými útvarmi pri príprave užívateľského zadania projektov
  • Spracovanie žiadostí o prístup do informačných systémov
  • Užívateľská podpora systému SAP v moduloch MM a SD
  • Spolupráca pri rozvojových požiadavkách systému SAP
  • Správa a užívateľská podpora reportingového systému Qlik Sense

Ponúkame

  • Moderné medzinárodné pracovné prostredie
  • Práca s najnovšími technológiami
  • Prepracovaný a štedrý systém firemných benefitov
  • Milí, priateľskí a ústretoví kolegovia

Osobnostné predpoklady

  • výborné analytické schopnosti, orientácia na detail a systematické myslenie
  • ochota prijímať výzvy, flexibilita a schopnosť riešiť problémy
  • samostatnosť a rozhodnosť
  • orientácia na výsledok
  • štruktúrovaný spôsob práce
  • zodpovednosť

Požadované zručnosti

  • prax v oblasti IT min. 2 roky
  • predošlá prax na obdobnej analytickej pozícií výhodou
  • skúsenosti s vedením IT projektov
  • ITIL, PRINCE2 výhodou
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Skúsenosti so SAP systémom
  • Skúsenosti so systémami JIRA, Confluence výhodou
  • Skúsenosti so systémom Qlik Sense výhodou
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • SAP - pokročilý

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.