Údržbár - Umývač vozidiel - Rozvoz

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
520 - 750 €
Vzdelanie:
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou(automotive)
Vodičský preukaz:
AB
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Košice I
AUTOSPOL VLASATÝ s.r.o.
Prešovská cesta 69
040 22 Košice

Náplň práce

  • zodpovednosť za údržbu, čistotu a dobrý technický stav zverených technických zariadení a náradia
  • umývanie a čistenie vozidiel

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla

Osobnostné predpoklady

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • lojalita
  • profesionálne správanie
  • profesionalita

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.