Prijímací technik- servisný poradca

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
1100 - 1300 €
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa(automotive)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Hlohovec
BAYERN CENTER HC, s.r.o.
Hviezdoslavova 25
920 01 Hlohovec

Náplň práce

  • aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, mailová)
  • plánovanie a objednávanie opráv vozidiel
  • posudzovanie / kontrola technického stavu vozidiel
  • príjem a riadenie opráv v autorizovanom servise
  • príjem motorových vozidiel do servisu
  • vstupná a výstupná kontrola vozidiel
  • vystavovanie faktúr za vykonané opravy
  • vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise (zadeľovanie a kontrola práce mechanikov)

Ponúkame

  • práca v mladom kolektíve
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • prehlbovanie kvalifikácie formou školení
  • príspevok na stravovanie
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • získanie praxe v autorizovanom servise ŠKODA
  • práca v modernom predajno - servisnom centre

Osobnostné predpoklady

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • pozitívny prístup k ľuďom
  • absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  • odborný prístup k práci
  • vzťah k automobilom

Požadované zručnosti

  • technické znalosti v oblasti opráv
  • orientácia na riešenie potrieb zákazníka
  • technické myslenie
  • Slovenský jazyk -
  • Microsoft Word -

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.