2 000 - 3 000 EUR

Hľadáme Senior realitných maklérov! Pre BA, TT a BB office. Až 65 % provízie. 2000 - 3000 € zárobok! PredajByvania.sk (Ref. č.: 1)

PredajByvania.sk

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01. 09. 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K NÁM!
Hľadáme skúsených obchodníkov do našich pobočiek realitnej značky PredajByvania.sk
Žiadne poplatky, len zárobky!
Ponúkame Ti prácu realitného konzultanta. Budeš pravidelne komunikovať s predávajúcimi, kupujúcimi alebo prenajímateľmi. Máme top databázu klientov, môžeš hneď pracovať s pridelenými klientami.
Denná práca v teréne je príjemnou samozrejmosťou. Inzercia a tvorenie inzerátov je kreatívna časť práce makléra/maklérky a kvalitne spracovaný inzerát je MUST nášho biznisu.
Pôsobiť môžeš v Bratislave, v Trnave, v Nitre alebo v Banskej Bystrici.
Aktívne budeš spolupracovať s našimi kolegami a aj právnym oddelením a učiť stále nové veci a informácie. Stanete sa realitným profesionálom.
Naše kancelárie:
BA - Šancová 59
TT - Hospodárska 53
NR - Štúrova 30
BB - Sládkovičova 15

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2000

Provízie až 65 % !
Služobný notebook, ak je potrebný a aj služobné tel. číslo
Zázemie kancelárie s vlastným miestom
Firemné večere a teambuilding
Príjemní kolegovia a kolegyne
Naše dlhoročné skúsenosti v realitách a know how sú Vám k dispozícii.

Pošlite nám životopis s fotografiou na emailovú adresu [email protected]
Ďakujeme Vám.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny/a
Kreatívny/a
Zvedavý/á
Pracovitý/á

PredajByvania.sk je etablovaná realitná spoločnosť na SK trhu. Klientom ponúkame naše služby v BA, TT, NR a BB kraji. Sme profesionáli v realitách a naše služby Vás o tom presvedčia. Ak máte záujem o naše realitné služby, kontaktujte nás. PredajByvania.sk

Kadnárova 93
831 53 Bratislava - mestská časť Rača
ID: 3468394   Dátum zverejnenia: 19.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000