Reagujte bez životopisu

PF 2020! Hľadáme Senior realitných maklérov! AŽ 70% provízie! Pre BA, TT a NR office. GRAND REALITY SK s.r.o.

Xperti na Byvanie s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K NÁM! AŽ 70% PROVÍZIE!
Uvažujete na nový rok o zmene!
Hľadáme skúsených obchodníkov do našich pobočiek realitnej značky GRAND REALITY SK .s.r.o.
Žiadne poplatky, len zárobky!
Najnovšie technológie pre maklérov - Matterport, Drony, Marketér - fotograf!
Ponúkame Ti prácu realitného senior makléra. Budeš pravidelne komunikovať s predávajúcimi, kupujúcimi alebo prenajímateľmi. Máme top databázu klientov, môžeš hneď pracovať s pridelenými klientmi.
Denná práca v teréne je príjemnou samozrejmosťou. Inzercia a tvorenie inzerátov je kreatívna časť práce makléra/maklérky a kvalitne spracovaný inzerát je MUST nášho biznisu.
Pôsobiť môžeš v Bratislave, v Trnave, v Nitre alebo v Banskej Bystrici.
Aktívne budeš spolupracovať s našimi kolegami a aj právnym oddelením a učiť stále nové veci a informácie. Stanete sa realitným profesionálom.
Naše kancelárie:
BA - Šancová
TT - Hospodárska
NR - Štúrova
BB - Sládkovičova

Provízie až 70 % !
Služobný notebook alebo služobné tel. číslo
Zázemie kancelárie s vlastným miestom
Firemné večere a teambuilding
Príjemní kolegovia a kolegyne
Naše dlhoročné skúsenosti v realitách a know how sú Vám k dispozícii

Pošlite nám životopis s fotografiou na emailovú adresu [email protected]
Ďakujeme Vám.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny/a
Kreatívny/a
Zvedavý/á
Pracovitý/á

Xperti na Byvanie s. r. o. je etablovaná realitná spoločnosť na SK trhu. Klientom ponúkame naše služby v BA, TT, NR a BB kraji. Sme profesionáli v realitách, máme najnovšie technológie a naše služby Vás o tom aj presvedčia. Ak máte záujem o naše realitné alebo poradenské služby, kontaktujte nás.
ID: 3468394  Dátum zverejnenia: 1.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac