Technik prípravy výroby (technológ)

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Komárno
1 000 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy + všetky zákonné príplatky, tvoja mzda bude dohodnutá osobne na pohovore v závislosti od tvojich skúseností a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše technologické oddelenie sa rozširuje a do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorého úlohou bude:
- zabezpečovať komplexnú technologickú prípravu výroby
- navrhovať pracovné postupy a materiály vo výrobe
- upravovať a racionalizovať výrobné procesy
- asistovať obchodnému oddeleniu pri kalkulácii nákladov výroby
- komunikovať s technológmi zákazníka ohľadne riešenia technických problémov
- aktívne spolupracovať s kolegami pri riadení výroby, denný kontakt s výrobou
- koordinovať činnosti súvisiace s procesom výroby
- tvoje nápady a návrhy sú vítané, oceňujeme samostatnosť a kreativitu pri zlepšovaní výrobných procesov

Vieme ti ponúknuť:
- prácu v stabilnej výrobnej spoločnosti v super kolektíve
- pravidelné mesačné odmeny (tzv. dochádzkový bonus vo výške 100,- eur)
- možnosť profesijného rastu a rozvoja
- pružný pracovný čas
- nadriadených, ktorí ťa budú podporovať
- možnosť kreatívnej sebarealizácie
- jazykové vzdelávanie - kurz anglického i nemeckého jazyka hradený firmou, ktorý za normálnych okolností prebieha vo firme počas pracovnej doby (hodinu aj alebo nj si musíš odpracovať)

Veríme, že ťa ponuka ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, pošli nám životopis, radi sa s tebou osobne porozprávame.

Ďakujeme a vážime si váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky. Neradi niekoho oberáme o čas a energiu, keď ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania, považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom. Keď uznáme za vhodné, tvoj životopis si uchováme a v prípade potreby ťa oslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo, technológia tvárnenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť
-zodpovednosť
-technické myslenie

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4170665  Dátum zverejnenia: 29.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac