Majster strojárskej výroby

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Slobody 1, Komárno
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacpravidelné mesačné odmeny, všetky povinné zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuje v riadení chodu strojárskej výroby spoločnosti
- zodpovedá a riadi výrobu podľa operatívneho plánu vzhľadom na množstvo, kvalitu a termíny
- spolupracuje s personalistom, plánovačom a ostatnými oddeleniami spoločnosti
- kontroluje činnosť zmenových vedúcich (predákov) s cieľom zaistiť včasnú, efektívnu a kvalitnú produkciu požadovaných výrobkov
- riadi výrobných pracovníkov
- zabezpečuje a kontroluje dodržiavanie pracovných noriem a technologických postupov
- zodpovedá za plnenie výrobných plánov a efektivity výroby
- dohliada a kontroluje dodržiavanie BOZP podriadených pracovníkov

Práca v úspešnej výrobnej strojárskej spoločnosti.
Príležitosť sebarealizácie, priestor pre uplatnenie vlastných inovácií a systému práce.

Vopred ďakujeme za váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Za účelom osobného stretnutia oslovíme iba vybraných uchádzačov.
Uvedená mzda je minimálna odmena, ktorú na tejto pozícii ponúkame. Mzdové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore v závislosti od schopností a skúseností uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vedúca osobnosť
- schopnosť pracovať s ľuďmi
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť, precíznosť, ochota, iniciatíva
- organizačné schopnosti a riadiace schopnosti
- komunikatívnosť
- skúsenosť s riadením ľudí a výroby je výhodou
- znalosť maďarského jazyka výhodou

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3878962  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac