Obrábač kovov, sústružník v strojárskej výrobe

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Slobody 1, Komárno
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+pravidelné mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou tvojej práce bude:
-údržba a zabezpečenie prevádzkyschopnosti strojov, nástrojov, prístrojov a zariadení spoločnosti
-opravy a generálne opravy strojov, nástrojov, prístrojov a zariadení spoločnosti
-vývoj a výroba strojov, nástrojov, prístrojov a zariadení
-spolupráca s ostatnými oddeleniami
-administratívna činnosť spojená s vedením denníkov prevádzky, údržby a kontroly strojov, nástrojov a zariadení podľa interných pravidiel

Vieme ti ponúknuť:
-prácu v stabilnej výrobnej spoločnosti
-elektronické stravné lístky preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona
-pravidelné mesačné odmeny do výšky 150,- eur
-mzdové príplatky podľa zákona (nadčasy, sviatky, víkendy, nočné príplatky)

Jedná sa o prácu v jednozmennej prevádzke. Mzdové podmienky budú posudzované individuálne na pracovnom pohovore v závislosti od schopností a skúseností uchádzača.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Za účelom osobného stretnutia oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

Preferujeme uchádzača s technickým vzdelaním, ktorý sa vie orientovať v technických výkresoch. Odborná prax v strojárstve, rovnako aj vzdelanie v odbore obrábač kovov, sústružník je veľkou výhodou.

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3733419  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac