Technológ/ička

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Komárno
800 EUR/mesiac+pohyblivá zložka mzdy+všetky zákonné príplatky, v závislosti od skúseností s potenciálom ďalšieho prehodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše technologické oddelenie práve potrebuje niekoho kto:
- bude vypracovávať technickú prípravu pre výrobu vrátane návrhov a materiálov
- upravovať a racionalizovať výrobné procesy
- pripravovať a vyhodnocovať metalografické vzorky
- asistovať obchodnému oddeleniu pri kalkulácii nákladov výroby
- komunikovať s technológmi zákazníka
- spolupracovať s kolegami pri riadení výroby
- koordinovať činnosti súvisiace s procesom výroby
Hľadáme rokmi vy-SKILL-ovanú osobu ideálne zo strojárskeho segmentu, so skúsenosťami v strojárskej výrobe, ktorá bude zároveň poskytovať technickú podporu výroby.

Vieme ti ponúknuť:
- prácu v stabilnej výrobnej spoločnosti
- pravidelné mesačné odmeny
- možnosť profesijného rastu
- inovatívne technológie
- možnosť kreatívnej sebarealizácie
- príležitostný home office
- kurz anglického i nemeckého jazyka hradený firmou, ktorý za normálnych okolností prebieha vo firme počas pracovnej doby (hodinu aj alebo nj si musíš odpracovať)

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis.
U kandidáta(ky) bez VŠ vzdelania očakávame prax na obdobnej pozícii.
Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky. A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo, technológia tvárnenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme základné znalosti z metrológie
- na uvedenú pozíciu je nutná samostatnosť, kreatívnosť, proaktívnosť, odbornosť a zmysel pre zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3606543  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac