Operátor výroby

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 520,- eur v závislosti od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude obsluha jednoúčelových zariadení, ich nastavovanie a dohľad nad prevádzkou a výrobou výrobkov. Pracovník bude manipulovať s materiálom, zavádzať ho do stroja a spracovávať.
Jedná sa o prácu na tri zmeny.
Týždenný fond pracovného času je 37,5 hodiny.

náborový bonus vo výške 300,- €
pravidelné mesačné odmeny do výšky 150,- €
mzdové príplatky podľa zákona (nadčasy,sviatky,víkendy, nočné príplatky)
stravné lístky preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona
práca v stabilnej spoločnosti
zvýhodnené produkty a vedenie účtu v SLSP

Pokiaľ máte záujem u nás pracovať, zašlite si životopis na doleuvedenú adresu, prípadne ho prineste k nám do spoločnosti. Pre záujemcov o prácu máme k dispozícii dotazník, ktorý je možné vyplniť aj u nás v spoločnosti. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho kolektívu hľadáme šikovného, spoľahlivého a flexibilného zamestnanca, ochotného pracovať v trojzmennej prevádzke.

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Slobody 1
945 01 Komárno

Kontakt

ID: 3476149   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 520,- eur v závislosti od skúseností a schopností uchádzača