Skladník

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
dohodou, čím skôr
od 530,- eur v závislosti od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príjem a výdaj tovaru v sklade
-sledovanie skladovej evidencie v PC
-fyzické nakladanie s tovarom
-spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

-ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej výrobnej spoločnosti
-náborový bonus
-výkonnostné odmeny
-zvýhodnené produkty v SLSP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-požadujeme elementárnu znalosť práce s PC
-zručnosť
-skúsenosti so skladovou evidenciou výhodou (nie podmienkou)

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3367933  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 530,- eur v závislosti od skúseností a schopností uchádzača