Technológ (ička) v strojárskej výrobe

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Komárno
800,- Eur + pohyblivá čiastka mzdy + všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie TPV pre výrobu vrátane návrhov a materiálov
- upravovanie a racionalizácia TPV
- príprava a vyhodnocovanie metalografických vzoriek
- asistencia obchodnému oddeleniu pri kalkulácii nákladov výroby
- komunikácia s technológmi zákazníka
- asistencia pri riadení výroby
- koordinácia činností súvisiacich s procesom výroby
- technická podpora výroby

- možnosti profesijného rastu
- inovatívne technológie
- možnosť kreatívnej sebarealizácie
- teambuildingové aktivity
- kurz anglického jazyka hradený firmou

Do nášho kolektívu hľadáme nového kolegu (kolegyňu) na pozíciu technológ.
U kandidáta(ky) bez VŠ vzdelania očakávame prax na obdobnej pozícii min. 10 rokov.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, za účelom osobného stretnutia oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo, technológia tvárnenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kandidát by mal spĺňať úplné teoretické vedomosti o austenitických nerezových oceliach, žiarupevných a žiaruvzdorných materiáloch
- vedomosti o výrobe švových rúr technológiou ťahania s trnom sú výhoda
- požadujeme základné znalosti z metrológie
- na uvedenú pozíciu je nutná samostatnosť, kreatívnosť, proaktívnosť, odbornosť a zmysel pre zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3224962  Dátum zverejnenia: 6.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- Eur + pohyblivá čiastka mzdy + všetky zákonné príplatky