700 - 1 000 EUR

HR administrator

Precise s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nábor zamestnancov (interných, externých) a zabezpečenie komplexnej agendy pri uzatváraní pracovného pomeru
Príprava pracovno-právnej dokumentácie
vedenie personálnej agendy (evidencia a vypracovanie dochádzky, komunikácia so mzdovým účtovníkom)
zadávanie inzercie
selekcia životopisov
telefonická a osobná komunikácia s kandidátmi
komunikácia so zamestnancami a ostatnými oddeleniami spoločnosti,
organizačná podpora pri realizácii Eventov podhľadu HR ( čašníci, kucháry...)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda od 700 do 1.000 EUR brutto + bonusy / záleží od skúseností kandidáta

práca v rozvíjajúcej sa gastro skupine
možnosť kariérneho rastu
mladý kolektív

Po dôkladnom preskúmaní všetkých životopisov - budú iba vhodní kandidáti oslovení a pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

dobré komunikačné zručnosti
zodpovednosť a vytrvalosť

Sme spoločnosť zaoberajúca sa gastro službami pôsobiaca v Košiciach. Máme dlhoročné skúsenosti v gastronómii a radi medzi seba prijmeme šikovných ľudí.
Prevádzkujeme viac kantín v Košiciach, zaoberáme sa zabezpečovaním cateringu , prenájmu inventáru,cukrárenskou výrobou...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Mlynárska 19, 19
04001 Košice-Juh

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. tomas lacko
Tel.: +421918698216
E-mail: poslať životopis
ID: 3804330   Dátum zverejnenia: 6.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 700 do 1.000 EUR brutto + bonusy / záleží od skúseností kandidáta