900 - 1 200 EUR

Finančný / obchodný manažér

Precise s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za riadenie, monitorovanie, kontrolu procesov spojených s finančným úsekom spoločnosti
-Controling Cash flow spoločnosti
-Analýza ekonomických údajov a dát
-Vypracovanie presných a spoľahlivých výkazov, reportov a štatistík
-Spracovanie finančných a strategických výkazov o ekonomickej situácii spoločnosti
-Príprava návrhov na nákladovú, procesnú optimalizáciu
-Vytvárať účtovnú metodiku, smernice, pravidlá, postupy
-Spolupracovať na finančnom plánovaní
-Vystavovanie faktúr
-Spracovanie bankových výpisov – potrebujeme spoľahlivosť a zodpovednosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900-1200 bruto + odmeny podľa optimalizácií

-rozvíjajúca sa spoločnosť, práca na dlhodobo,

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.10.2019 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

-manažérske a odborné skúsenosti,
-riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti,
-samostatnosť, orientácia na cieľ a výsledok,
-spoľahlivosť, čestnosť, zodpovednosť.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa gastro službami pôsobiaca v Košiciach. Máme dlhoročné skúsenosti v gastronómii a radi medzi seba prijmeme šikovných ľudí.
Prevádzkujeme viac kantín v Košiciach, zaoberáme sa zabezpečovaním cateringu , prenájmu inventáru,cukrárenskou výrobou...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Mlynárska 19, 19
04001 Košice-Juh

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. tomas lacko
Tel.: +421918698216
E-mail: poslať životopis
ID: 3781510   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1200 bruto + odmeny podľa optimalizácií