SMILE streetfood hľadá Kuchára ! Príď si pre svoje miesto !

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 3, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Smile street food Košice hľadá kuchára! Pridaj sa k nám !

  • Príprava špičkových burgrov, hranolčekov a ďalších jedál podľa nášho menu a štandardov kvality.
  • Zodpovednosť za správne skladovanie, manipuláciu a čerstvosť surovín.
  • Dodržiavanie hygienických noriem a bezpečnostných predpisov.
  • Spolupráca s ďalším personálom k zabezpečeniu plynulého chodu kuchyne.
  • Udržiavanie čistoty a poriadku vo svojej pracovnej oblasti.

Ponúkame možnosť pôsobenia v autentickom kolektíve, rozvoj business intelligence a teda osobný rast, rotácie pri príprave jedál v rámci prevádzky nad rámec bežného rozvrhu práce, sezónne možnosť vedenia cateringových akcií na iných prevádzkach a zaslúžené miesto na stretnutiach vedenia s majiteľmi.

Poznámka: Potreba zdravotnej karty a odbornej spôsobilosti na prácu s potravinami alebo výučný list. Ak však nemáte doklad o odbornej spôsobilosti, okamžite zabezpečíme zaradenie do programu o získanie tohto potvrdenia

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim s tým, že sa pracuje dlhý týždeň (pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa) a krátky týždeň (streda a štvrtok).

Pozitívny kolektív, ktorý je spojený s podnikovou víziou
Stabilná práca na zmluvu po dohode so zamestnávateľom
Strategické nastavenie karierného rastu
Otvorenosť k podnikovým zmenám a rotovaniu medzi sekciami
Employee Card - zamestnanecká zľava v rámci skupiny našich firiem

Neváhajte nás kontaktovať. V prípade záujmu o túto príležitosť sme otvorení sa okamžite stretnúť a prekonzultovať akékoľvek Vaše otázky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár, pomocný kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup k servisu, otvorenosť a flexibilita k dosahovaniu vyššej kvality služieb a jej udržateľnosti, zmysel pre čistotu, sebadisciplína a etický kódex správania sa na pracovisku.

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes a novootvorený Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.

Kontakt

Kontaktná osoba: P&B Buddy
E-mail: poslať životopis
ID: 4808702  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac