Baví ťa ázijská kuchyňa? Hľadáme práve teba! (práca s wokom)

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 3, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa ázijská kuchyňa alebo sa chceš naučiť robiť sushi a iné ázijské pokrmy? Hľadáme záujemcov pre nový koncept ázijskej kuchyne, ktorí budú mať možnosť sa vypracovať na až pozíciu sous-chefa svojou prácou na jednotlivých prípravných sekciách.

Nemáte skúsenosti s tvorbou ázijských pokrmov? Nevadí. S pozitivnym a aktívnym prístupom ťa zaučime a budeme dohliadať nad tvojimi krokmi, ktoré budú zaručovať úspech v rámci overeného food konceptu. To čo nás zaújma je Vaša otvorenosť a teda schopnosť sa učiť a veriť v sám seba.

Ponúkame Vám získanie know-how a zručnosti v oblasti prípravy a kompletizácie orientálneho menu, pôsobenie v autentickom kolektíve, ktorý je zameraný na produkciu jedál v požadovanej kvalite a kariérny rast, ktorý bude v súlade s Vašimi a potrebami firmy, ktorá sa neustále rozvíja.

Ponúkame stabilnú prácu s možnosťou osobného rozvoja napriek dlhodobo náročnej situácii v gastre a s tým spojenými vládnymi opatreniami a reakciami reštauračných subjektov na tieto. Vďaka obchodnému modelu spoločnosti nezostanete bez vynikajúcej príležitosti v oblasti osobnostného rozvoja!

Čo sa bude od Vás očakávať:

  • Príprava pokrmov a ich kompletizácia podľa receptúr
  • Kontrola stavov surovín a dohľad nad objednávaním
  • Vedenie a zdieľanie zodpovednosti za rozvoj svojej sekcie

​Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim s tým, že sa pracuje dlhý (pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa) a krátky týždeň (streda a štvrtok). Pracovný čas: od 08:00 - 09:00; do 21:15 - 22:15

Potreba zdravotnej karty a odbornej spôsobilosti na prácu s potravinami alebo výučný list. Ak však nemáte doklad o odbornej spôsobilosti, okamžite zabezpečíme zaradenie do programu o získanie tohto potvrdenia

Pozitívny kolektív, ktorý je spojený s podnikovou víziou
Stabilná práca na zmluvu po dohode so zamestnávateľom
Strategické nastavenie kariérneho rastu
Otvorenosť k podnikovým zmenám a rotovaniu medzi sekciami
Employee card - zamestnanecká zľava v rámci skupiny našich firiem

Neváhajte nás kontaktovať. V prípade záujmu o túto príležitosť sme otvorení okamžitému stretnutiu a konzultácii Vašich otázok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívny prístup k servisu, otvorenosť a flexibilita k dosahovaniu vyššej kvality služieb a jej udržateľnosti, zmysel pre čistotu, sebadisciplína a etický kódex správania sa na pracovisku.

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes a novootvorený Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.

Kontakt

Kontaktná osoba: P&B Buddy
E-mail: poslať životopis
ID: 4808693  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac