Rozumieš sa káve a miešaným drinkom? Príď pracovať ku nám ! Čašník/čašníčka pre Red Velvet Cake Bar

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 40, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiac+ príplatky vo forme obratového bonusového systému, odmeny, tringelt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa káva a v miešaní drinkov si expert? Príď pracovať ku nám !

Koho hľadáme:

- Nadšeného jednotlivca s láskou ku káve, tortám a zručnosťou dodávať vynikajúcu zákaznícku službu.

- Vášeň pre tvorenie krásnych kávových obrázkov a vytváranie špeciálnych nápojov s presnosťou a starostlivosťou.

​- Priateľské a profesionálne správanie, s úprimnou túžbou rozžiariť deň každému zákazníkovi

- Kariérny rast u nás nie je iba pojem

Požiadavky:

- Vieš pripraviť a servírovať rôznorodé nápoje na báze espressa, čaje a špeciálne miešané nápoje s pozornosťou k detailom ?

- Predchádzajúce skúsenosti v pozícii baristy (alebo v oblasti gastra) sú vítané, ale nie sú nevyhnutné - sme ochotní trénovať správnych jednotlivcov, ktorí sú vášniví pre kávu a torty

- Udržiavať čistotu a poriadok v kaviarni, vrátane baru, výkladného pultu s tortami a jedálenských priestorov, v súlade s hygienickými štandardami.

- Zodpovedný prístup a pracovná morálka

Employee card - zamestnanecká zľava v našich prevádzkach Precise Group

Stabilné zamestnanie a zaručený kariérny rast

Zaujímavá mzda a motivujúce odmeňovanie

Práca v historickom centre Košíc

Teambuildingové aktivity

Zašlite nám Váš životopis s vašou fotkou. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník, barista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes a novootvorený Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.
ID: 4785946  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac