Reagujte bez životopisu

Produktový manažér pre kapitálový trh a dôchodky

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktové zastrešenie kapitálového trhu a dôchodkov.
Nastavenie dohodnutých podmienok a parametrov produktov partnerov interne, zadávanie komplexnej požiadavky na supportné oddelenia spoločnosti
Komunikácia s obchodnými partnermi a podriadenými finančnými agentami
Zaisťovanie procesného nastavenia pri novo vzniknutých obdobných spoluprácach.
Príprava vnútorných predpisov spoločnosti v nadväznosti na obchod a právne oddelenie.
Zaistenie informačného toku medzi centrálou spoločnosti a podriadenými finančnými agentami (informácie týkajúce sa procesných otázok, podmienok obchodných spolupráci, aktuálnych problematických otázok...).
Nastavenie a koordinovanie nových projektov vo vzťahu k obchodu.
Úzka spolupráca s ostatnými odbornými oddeleniami na centrále spoločnosti
Zastrešovanie agendy kapitálového trhu a dôchodkov na produktovom výbore.
Príprava odborných školení pre centrálu aj podriadených finančných agentov

Príspevok na stravné nad stanovenú minimálnu povinnosť
MultiSport karta
Príspevok do III. piliera

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané zo systému.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

profesionáli v oblasti finančných služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, produkt, financie

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Štrukturované a analytické myslenie
Komunikácia s obchodnými partnermi a obchodníkmi
Koordinácia nových projektov
Prax v poradenskej firme alebo poisťovni

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 4775915  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac