Можливість для людей з України

Pekár

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda je na úrovni viac ako 1300€ čisté

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s cestom
Plnenie, tvarovanie koláčov
Miesenie chleba
Práca na smeny (dlhý/ krátky týždeň)

Práca v stabilnej firme
Motivačná zložka mzdy- príplatky nad rámec zákona

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané zo systému.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Slovenský úspešný maloobchodný reťazec s vlastnou výrobou a produkciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Pekár

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti v pekárenskom priemysle

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 4153773  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac