Inside Sales - oblasť doprava/logistika

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100€ brutto + mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická akvizícia nových klientov
Podpora predajných aktivít v rámci firmy
Rozširovanie služieb u aktuálnych klientov
Reporting

Mesačná variabilná zložka + 13. plat
Príjemné moderné pracovné prostredie v centre Bratislavy
Multisport karta plne hradená zamestnávateľom
Možnosť odborného rastu
Flexibilný pracovný čas
Možnosť pracovať z domu (len ako forma benefitu, miesto výkonu práce je v sídle zamestnávateľa)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané zo systému.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná špedičná spoločnosť s globálnym zastúpením. Spoločnosť je dlhodobo úspešne etablovaná na Slovenskom špedičnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Silné komunikačné zručnosti
Orientácia na zákazníka
Skúsenosti v doprave/logistike výhodou

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 4133974  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac