Technical support pre mobilné technológie

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 600 - 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží od seniority a skúseností kandidáta (skladá sa z fixnej a variabilnej zložky).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zameraného človeka so záujmom o mobilné technológie a mobilné zariadenia.

Hlavné zodpovednosti:
• technická príprava uvedenia produktu na trh – SW testovanie
• technická podpora pre operátorov (špecifikácia produktu, nastavenie telefónu, odladenie SW)
• HW a SW testovanie produktu
• navrhovanie, korekcie a zodpovednosř za preklady STMS (STMS = databáza textov na displeji)
• e-mailová / telefonická / osobná komunikácia s ústredím
• pravidelný reporting interný a externý

• dynamické, priateľské prostredie,
• spoluprácu s obchodnými profesionálmi,
• personálny rozvoj,
• možnosť byť v kontakte s najnovšími produktami a inováciami spoločnosti,
• jazykové kurzy na pracovisku,
• nadštandardné občerstvenie na pracovisku (jogurty, ovocie),
• firemné a klientske podujatia,
• celoročný voľný vstup do fitness centra,
• 4 dni sick days/rok, možnosř práce z domu (home office)
• stravovacie poukážky
• darčekové poukazy
• zamestnanecké zľavy na produkty

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberu, aby poslali svoj profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na emailovú adresu: [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané zo systému.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Líder v oblasti technických inovácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Hľadáme dynamickú osobnosť so záujmom o mobilné technológie, schopného komunikovať v anglickom jazyku.

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 3725780  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží od seniority a skúseností kandidáta (skladá sa z fixnej a variabilnej zložky).