Key account manager - HVAC

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacod 2200€ brutto podľa seniority kandidáta + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia klientov B2B
Vedenie obchodných rokovaní
Starostlivosť o aktuálnych partnerov
Vedenie produktových informačných stretnutí, technická a propagačná podpora
Príprava podkladov a cenových ponúk

Bohatý sociálny program
Atraktívna variabilná zložka platu
Jazykové vzdelávanie
Extra sick-days
Dynamické, priateľské prostredie

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané zo systému.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Globálny technologický koncern

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, vzduchotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Proaktívnosť, strategické myslenie
Skvelé komunikačné schopnosti
Flexibilita, zvládanie viacerých projektov naraz

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 3553075  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac