Špecialista integrovaných bezpečnostných systémov

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacOd 1500€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a administrácia platforiem pre bezpečnostné systémy, domény, počítačové siete.
Podpora jednotlivých pracovných tímov naprieč jednotlivými etapami projektu bezpečnostného systému – návrh systému a požadovanej IT platformy, prípravná fáza a konfigurácia, podpora pri realizácii, nasadenie a odovzdanie systému
Technická podpora a 2nd line support
Testovanie produktov, komunikácia s technickou podporou dodávateľa systému
Administrácia firemnej infraštruktúry

Bohatý sociálny program
Práca v rodinnej spoločnosti
Veľmi príjemné pracovné prostredie
Možnosť vzdelávania sa a profesionálneho rastu

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané zo systému.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Expert v oblasti bezpečnosti a ochrany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Hyper-V - pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Samostatnosť pri riešení problémov a úloh
Schopnosť pracovať v tíme
Znalosť počítačových sietí na úrovni switching + routing

Výhodu:
Cisco iOS, Cisco SMB, Mikrotik RouterOS
Skúsenosti s CCTV, Access control, Intrusion detection
Znalosti Linux, základy programovania

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.

Adresa spoločnosti

PRE BONUS Consulting, s.r.o.
Poľná 1
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Sokol
Tel.: +421243639124
E-mail: poslať životopis
ID: 3518400  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac