Interný tréner/Produktový tréner/oblasť biela technika

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-hodnotiť a rozvíjať predajné zručnosti zamestnancov retailových reťazcov
-príprava, realizácia a vyhodnotenie produktových a softskills školení
-príprava školiacich materiálov
-časté cestovanie na území Slovenska

-služobný automobil
-podpora ďalšieho vzdelávania prostredníctvom materskej spoločnosti
-motivačné mzdové ohodnotenie
-10 dní platenej dovolenky

Do výberového konania - na personálny pohovor, budú pozvaní len kandidáti ktorí spĺňajú požadované kritériá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálny technologický leader

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax na obdobnej pracovnej pozícii podmienkou
- znalosť produktov bielej techniky alebo spotrebnej elektorniky veľkou výhodou
- časová flexibilita
-výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
-znalosť anglického jazyka

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 3147338  Dátum zverejnenia: 6.3.2018