Advokátsky koncipient

Právne centrum s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 42, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária hľadá do svojho tímu dobre naladeného koncipienta.

Chcete sa stať advokátom? Považujete to za svoje poslanie v živote? Chcete pomáhať druhým nachádzať etické riešenia zdanlivo neriešiteľných situácií? Hľadáme Vás, ktorý ste v živote aktívny, máte radi výzvu, ale nevadí Vám ani rutinná práca. Ste produktívny a chcete pracovať. Ste schopný prevziať zodpovednosť a dokončujete začaté veci.

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača
Pri uchádzaní sa o zamestnanie v spoločnosti Právne centrum s.r.o., uplatňujeme nasledujúci postup:

1. Motivačný list / Životopis
Osobný motivačný list, v ktorom uvediete dôvody, prečo chcete pracovať práve pre našu spoločnosť, prečo ste vy ten vhodný kandidát, na čo ste v živote hrdý a jednoduchý štruktúrovaný životopis sú len úvodnou etapou výberového procesu a poskytujú prvotný obraz o Vašej osobe.

V motivačnom liste napíšte odpoveď na otázku: Ak má parcela výmeru 1000m2 a podiel Jožka Pančušku je je ¼, aká je výmera naňho pripadajúca v m2? Výsledok uveďte červenou farbou.

2. Osobný pohovor

Uchádzači, ktorí zodpovedajú naším požiadavkám, sú pozvaní na osobný pohovor.
Na osobný pohovor treba prísť bez použitia parfému a priniesť si so sebou životopis!

3. Pracovná ponuka
Uchádzačovi, ktorý bude po ukončení výberové procesu označený ako najvhodnejší, bude ponúknuté pracovné miesto advokátskeho koncipienta.

V súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov 122/2013 Z. z. je potrebné, aby ste nám vo svojej žiadosti udelili súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov.

Podklady žiadame doručiť mailom na adresu [email protected]
Uzávierka súťaže je 22.12.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v advokátskej kancelárii je výhodou pre uchádzača

Osobnostné predpoklady: dobrá emócia, ochota pracovať v tíme, komunikácia

Dobre fungujúci stabilný tím je základom fungovania akejkoľvek organizácie. Náš tím takým je. Sme advokátska kancelária poskytujúca právne a poradenské služby od roku 2006. Našim cieľom je správne fungujúca, životaschopná a expandujúca spoločnosť, v ktorej platia úprimné vzťahy, je zaručená etika a istota pre ľudí, kde každý môže tvoriť a rásť. Sme féroví, dodržiavame dohody. Pravidlá pre všetkých sú vopred známe a predvídateľné. Sme hrdí na našu spoločnosť a na každého jedného v nej. Sme skvelí stabilný tím, ktorý si navzájom pomáha a kde každý môže rásť. Sme hrdí na našich klientov, sú to skvelí ľudia a expandujúce spoločnosti. Keďže naša web stránka sa mení, pre informáciu uvádzam: zaoberáme sa najmä obchodným právom - zmluvným, korporátnym, správnym právom, banským právom, občianskym právom, pracovným právom, rodinným a trestným právom. Robíme právne audity, transakčnú dokumentáciu pri akvizíciách spoločností a taktiež právo nehnuteľností súvisiace najmä s poľnohospodárstvom. Taktiež zastupujeme klientov v súdnych a správnych konaniach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 433153  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou