Právnik/Advokátsky koncipient

Právne centrum s.r.o.

Miesto práce
Mýtna, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacMzda závisí od Vašich skúseností a pomoci, ktorú viete poskytnúť. Mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky závisiacej od Vašej produkcie. Horná hranica variabilnej zložky nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu spolupracujúceho advokátka, alebo koncipienta s minimálne ročnou praxou.

• príprava právnych stanovísk, analýz, stanovísk, rôznych typov právnych dokumentov
• príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie
• zakladanie spoločností, corporate služby
• účasť na zastupovaní klientov v súdnom konaní

Sme skutočný tím právnikov – advokátov a koncipientov. Vieme, ktorý z nás čo robí a vzájomne sa koordinujeme, aby sme dosiahli spoločný cieľ. Cieľom je poskytovanie etických a efektívnych riešení zdanlivo neriešiteľných situácií pre našich klientov. Je výhodou pracovať v tíme, kde je neustála podpora vedenia, práca je rôznorodá, zaujímavá, kde Váš prístup druhí ocenia. Výhodou je pracovné prostredie a kolektív. Po preukázaní kompetencie a produkcií majú naši zamestnanci príspevky na dopravu.

1. Dôležité je zaslať na adresu [email protected] osobný motivačný list, v ktorom uvediete dôvody, prečo chcete pracovať práve pre našu spoločnosť, prečo ste Vy ten vhodný kandidát, na čo ste v živote hrdý. Taktiež nám pošlite jednoduchý štruktúrovaný životopis. Tieto základné údaje sú len úvodnou etapou výberového procesu a poskytujú prvotný obraz o Vašej osobe.

Informujeme Vás, že u tých z Vás, ktorí zašlú motivačný list, životopis, spracúvame Vaše osobné údaje aj bez výslovného súhlasu v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. V príslušných zákonoch sú uvedené Vaše práva.

3. Uchádzači, ktorí zodpovedajú naším požiadavkám, sú pozvaní na osobný pohovor.
Na osobný pohovor treba prísť bez použitia parfému.

4. Pracovná ponuka

Uchádzačovi, ktorý bude po ukončení výberového procesu označený ako najvhodnejší, bude ponúknuté pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

advokátsky koncipient, právnik

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta, ktorý už má skúsenosti v advokátskej kancelárií, alebo v inej právnickej profesií.
Je to náročné povolanie. Je to práca pre tých, ktorí majú radi výzvy v živote, ale nevadí im ani rutinná práca. Je potrebné, aby bol ochotný samostatne uvažovať, vyhodnocovať fakty, odlíšiť ich od názorov a vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov pohľadu. Hľadáme do nášho tímu človeka, ktorý má vysokú emóciu, je produktívny, má záujem sa učiť, zlepšovať a pracovať. Sme pripravení mu poskytnúť podporu vedenia a kolegov a postupnými krokmi mu pomôcť sa zlepšovať.

Každý jeden člen nášho tímu má ťah na bránu, chce sa zlepšovať, dokončovať jednotlivé začaté veci v primeranom čase. Toto očakávame aj od nášho kandidáta. Kandidát je schopný si určiť priority správneho poradia vybavovania vecí. Nerobíme veci mechanicky, práve naopak. Je potrebné uvažovať a rozhodovať sa, naše odporúčania a navrhované riešenia majú vplyv a následky pre našich klientov a ich životy. Naši členovia tímu sú etickí, féroví, kompetentní a jeden na druhého sme veľmi hrdí.

Dobre fungujúci stabilný tím je základom fungovania akejkoľvek organizácie. Náš tím takým je. Sme advokátska kancelária poskytujúca právne a poradenské služby od roku 2006. Našim cieľom je správne fungujúca, životaschopná a expandujúca spoločnosť, v ktorej platia úprimné vzťahy, je zaručená etika a istota pre ľudí, kde každý môže tvoriť a rásť. Sme féroví, dodržiavame dohody. Pravidlá pre všetkých sú vopred známe a predvídateľné. Sme hrdí na našu spoločnosť a na každého jedného v nej. Sme skvelí stabilný tím, ktorý si navzájom pomáha a kde každý môže rásť. Sme hrdí na našich klientov, sú to skvelí ľudia a expandujúce spoločnosti. Keďže naša web stránka sa mení, pre informáciu uvádzam: zaoberáme sa najmä obchodným právom - zmluvným, korporátnym, správnym právom, banským právom, občianskym právom, pracovným právom, rodinným a trestným právom. Robíme právne audity, transakčnú dokumentáciu pri akvizíciách spoločností a taktiež právo nehnuteľností súvisiace najmä s poľnohospodárstvom. Taktiež zastupujeme klientov v súdnych a správnych konaniach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4002263  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac