Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Disponent medzinárodnej nákladnej dopravy / Диспетчер міжнародних вантажних перевезень

PRAPOL, s.r.o.

Miesto práce
Lamačská cesta 135, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie prepráv pre závod Volkswagen
управління рухом для заводу Volkswagen
- komunikácia so zákazníkmi v anglickom alebo nemeckom jazyku
спілкування з клієнтами англійською або німецькою мовами
- zodpovednosť za chod prepravy materialu
відповідальність за експлуатацію матеріалу
- zabezpečovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníka
забезпечення транспортування відповідно до вимог замовника
- vedenie obchodných prípadov ich evidencia a reporting
ведення бізнес-кейсів, їх реєстрація та звітність
- monitorovanie polohy vozidiel
моніторинг положення автомобіля

- Zaujímavá a dynamická práca v mladom kolektíve
Цікава та динамічна робота в молодому колективі.
- Spoločnosť s dobrým menom a stabilným postavením na trhu
Компанія з хорошою репутацією та стабільною позицією на ринку
- Istota a perspektíva zamestnania
Безпека і перспективи роботи
- Teambuildingové akcie
Заходи з тимбілдингу
- motivujúce platové ohodnotenie
мотивуюча оцінка заробітної плати
- Jazykové kurzy
Мовні курси

Štruktúrovaný životopis zasielajte výlučne e-mailom s predmetom alebo označením UCHADZAČ.
Надсилайте структуроване резюме виключно на електронну пошту з темою або позначенням: UCHADZAČ

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti PRAPOL s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov zlikvidujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

špeditér, zasielateľ, disponent, transport manager

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pohotovosť, rozhodnosť a organizačné schopnosti.
незалежність, рішучість та організаторські здібності.
Nutná znalosť NJ alebo AJ!
Обов'язкове знання німецької або англійської мови!

Spoločnosť PRAPOL s.r.o. patri medzi najväčšie dopravno -zasielateľské spoločnosti na Slovensku. Kamiónová doprava špecializujú ca sa na automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3674284  Dátum zverejnenia: 7.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac