Hlavný účtovník (ekonóm)

PRAMET Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Závodská cesta 2961, Žilina
Termín nástupu
12/2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac+ 20% Bonus po naplnení prémiových ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné, komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov
• Príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných závierok
• Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov PO, daň z motorových vozidiel, zrážková daň)
• Účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, majetok
• Spracovanie cestovných príkazov
• Likvidácia záloh zamestnancov
• Spracovanie štatistických výkazov, Intrastat
• Pravidelný reporting materskej spoločnosti do Švédska
• Vypracovanie plánov a predpokladaných nákladov spoločnosti na štvrťročnej báze
• Kompletné vedenie mzdovej agendy (počet zamestnancov do 11)- prehľady, hlásenia DÚ, výkazy do ZP, SP, účtovanie mzdovej rekapitulácie a pod.

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- práca v poprednej a uznávanej nadnárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- sociálne benefity

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov na emailovú adresu : [email protected] Uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám danej pracovnej pozície, budeme kontaktovať a dohodneme si termín osobného pohovoru. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.10.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
SAP Logon - pokročilý
Human - základy

Počet rokov praxe

Požadovaná prax na pozíciu a skúsenosť s prácou v nadnárodnej spoločnosti

Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Výroba, predaj a servis náradia pre trieskové obrábanie, výroba vymeniteľných rezných doštičiek zo spekaných karbidov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bukovina
Tel.: 0911 275 700
E-mail: poslať životopis
ID: 3969108  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac