Obchodník - predaj náradia pre obrábanie

PRAMET Slovakia, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2024
Od 1 800 EUR/mesiacMesačné prémie 30% zo základnej mzdy po naplnení vopred stanovených cieľov. Dôchodkové pripoistenie DDS 4% z hrubej mzdy, sociálny fond 200 EUR ročne, Príspevok na dovolenku 500 EUR ročne po skončení skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje plnenie predajného plánu
• Zabezpečuje predajný a technický servis existujúcim aj novým zákazníkom
• Riadi a zodpovedá za určené obchodné projekty
• Vyhľadáva nových zákazníkov
• Vytvára vzťahy so zákazníkmi
• Vykonáva ďalšie predajné a marketingové činnosti

Ponúkame:
zaujímavú prácu so zázemím prosperujúcej a perspektívnej nadnárodnej spoločnosti
motivujúce finančné ohodnotenie
profesný rozvoj a vzdelávanie v súlade s firemnými a osobnými potrebami
automobil pre firemné a súkromné využitie

Žiadosti o prijatie do zamestnania zasielajte na : [email protected]
V prípade nejasností a otázok volajte na : 0911 275 700
Na pohovor pozveme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics CRM - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ / SŠ so zameraním na trieskové obrábanie kovov
• technické vedomosti z praxe ako predpoklad pre predaj náradia
• obchodná prax výhodou
• konverzácia v anglickom a maďarskom jazyku výhodou
• užívateľská znalosť PC - MS Office
• časová flexibilita pre návštevy a obchodné rokovania
• dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• VP skupiny B

Dormer Pramet je popredným svetovým dodávateľom výrobkov na obrábanie kovov a súvisiacich služieb.

Vďaka našim dvom globálnym značkám výrobkov – Dormer a Pramet – sa môžeme pochváliť viac ako 150-ročnými skúsenosťami s výrobou špecializovaných nástroj na obrábanie. Naša široká paleta rotačných a doštičkových nástrojov zaisťuje to, že môžeme uspokojiť prakticky všetky potreby pri obrábaní otvorov, sústružení, frézovaní a závitovaní.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1539692  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac