Montér - regálové systémy

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

hľadáme pracovníka na jednoduchú montáž regálových systémov.

Práca je ideálna pre niekoho kto má záujem si privyrobiť na 3 mesiace keď máme najväčší objem práce a v prípade obojstrannej spokojnosti u nás určite nájdete uplatnenie aj dlhodobo.

Práca je manuálneho charakteru a nie je náročná na zaučenie takže nevyžadujeme konkrétne pracovné skúsenosti len základnú technickú zručnosť.

Pracuje sa v malom priateľskom kolektíve kde panuje atmosféra dôvery a snaha pomôcť si navzájom. Jedná sa o úplne opačný prístup ako býva v častokrát anonymných priestoroch veľkých výrobných fabrík.

Pracovná doba je:
pondelok - piatok
6,00 - 15,00 hod.

Pracovná náplň:

• výroba a montáž aplikácií regálových systémov,
• zámočnícke práce v oblasti všeobecného strojárstva /možnosť zaškoliť/,
• realizácia diela regálových systémov,
• výjazdy k zákazníkovi za účelom opráv, úprav, montáže regálových systémov /príležitostne/.

- možnosť zaškoliť sa,
- seriózny zamestnávateľ,
- pohodová atmosféra.

Informácie o výberovom konaní

Prídite sa k nám pozrieť!
Sme názoru, že lepšie raz vidieť ako 100x počuť.

Predtým nám zašlite informácie o Vás na email [email protected].
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0948/ 908 777.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobný podnik so zameraním na regálové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nižšie uvedené požadované skúsenosti sú skôr výhodou. Radi dáme možnosť zaškoliť sa aj technicky zdatnému absolventovi bez skúseností, ktorí má záujem učiť sa.

Požadované skúsenosti:
- základná technická zručnosť,
- skúsenosť s technickým produktom v predošlom zamestnaní je výhodou,
- výhodou sú tiež skúsenosti s vŕtaním, skrutkovaním, montovaním.

Nemáme vekové limity: máme mladých kolegov po strednej škole ako aj kolegov v dôchodkovom veku.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4160735  Dátum zverejnenia: 23.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac