Administratívny pracovník

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Odborárska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacpostupné zvyšovanie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme nadnárodná logistická spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.

Do tímu 3 šikovných dám hľadáme novú posilu - vítame rovnako dámy ako pánov.
Hľadáme ľudí so silnou odolnosťou voči stresu, niekoho kto "sa vie obracať", vynájsť v každej situácii, niekoho kto má logické myslenie a keď niečo nevie - nebojí sa opýtať.
A pýtať sa je koho: môžeme sa pýšiť výborným kolektívom a šéfom s prezývkou "vždý rád a ochotne pomôžem" :-)
U nás vítame návrhy na zlepšenia, pripomienky, nebránime sa novým a efektívnejším postupom práce, na ktorých stále pracujeme.
Uvedomujeme si, že práca nie je všetko a preto môžete rátať so stabilným, presne určeným pracovným časom od pondelka do piatku a taktiež možnosťou 1x do týždňa pracovať z domu.
Avšak 1x do mesiaca sa objaví aj práca v sobotu.

Náplň práce:
- vkladanie objednávok do systému,
- kalkulácie extra poplatkov na jednotlivé prepravy,
- vkladanie údajov do databáz klientov,
- emailová komunikácia s klientami.

- 1000 € brutto nástup a následne postupné zvyšovanie (upresníme na pohovore), + cca 100 Eur mesačne vychádza odmena za prácu v sobotu,
- možnosť 1x do týždňa pracovať z Home Officu,
- stravné lístky hradené v plnej výške (4,50 €),
- príjemný mladý kolektív,
- stabilita nadnárodnej firmy,
- možnosť kariérneho a odborného rastu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na [email protected], prípadne nám volajte na t.č. 0948/ 908 777 ak budete mať nejaké otázky.
Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nadnárodná, úspešná a moderná logistická spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- AJ alebo NJ na komunikačnej úrovni,
- schopnosť pracovať pod stresom,
- logické myslenie,
- profiremné zmýšlanie (lojálnosť).
- flexibilita,
- vzťah ku kalkuláciám, matematickému mysleniu (nebavíme sa tu o vysokej úrovni matematiky, jedná sa o stále obdobné matematické úkony pri bežných kalkuláciách dopravy),
- sme otvorení aj absolventom, skúsenosti nie sú nutnou podmienkou ak je chuť a potenciál na vzdelávanie.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
ID: 3844554  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac