Koordinátor s ruským jazykom - ubytovanie zadarmo!

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu na dynamickú a pestrú pracovnú pozíciu kde budete pomáhať a koordinovať Vodičov v ruskom jazyku a komunikovať s kolegami v spoločnosti v anglickom jazyku alebo slovenskom jazyku (podľa Vašich možností).
Máme dostatok vodičov komunikujúcich po srbsky a radi by sme im zjednodušili komunikáciu a tým pádom celkovo ich prácu.

Jedná sa o prácu kde sú jasne zavedené pravidlá a procesy.
Firma má dlhoročnú tradíciu.
Nemusíte mať žiadne predošlé skúsenosti s dopravou - stačí keď nám dokážete, že máte chuť sa učiť novým veciam, čeliť výzvam a neújsť pri prvom probléme.

Uprednostňujeme hlavný pracovný pomer ale vieme Vám výjsť v ústrety aj pri inej požadovanej forme spolupráce.

- dobré platové ohodnotenie,
- ubytovanie zadarmo,
- možnosť niekedy pracovať aj formou Home Officu keď budete mať záujem cestovať do domovskej krajiny (napr. predĺžené víkendy),
- možnosť odborného, kariérneho a platového rastu,
- práca pre silnú a stabilnú spoločnosť,
- vieme dať priestor aj uchádzačom bez praxe!

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: [email protected].

Budeme radi ak nám zašlete svoju žiadosť čím skôr nakoľko v najbližších troch týždňoch organizujeme aj pracovné pohovory (v závislosti od lokality Vášho bydliska, môžeme zrealizovať aj skype interview).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0917/ 687 057.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je silná obchodno-logistická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how, ktorá má medzinárodné pôsobenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

t.č. 0948/ 908 777.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3484782  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 Eur