Majster/ Majsterka - riadenie zabehnutého tímu strojníkov v silnej medzinárodnej spoločnosti

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Čím skôr Vás tu chceme mať! Ale keď inak nedáte - tak i počkáme :-)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 - 1700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre silnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme Vedúceho alebo Vedúcu na riadenie tímu strojníkov.
Predmetom nášho pôsobenie je profesionálne spracovávanie kovového šrotu.
Zvážame kovový šrot z tých najväčších strojárskych výrobných fabrík k nám na dvor kde sa tento šrot ďalej profesionálne spracováva a triedi a následne vyváža do zahraničia.
Máme dve hlavné oblasti: farebné kovy a železo. Vy by ste sa prioritne sústredili na železo.

Jedná sa o jednosmennú prevádzku od 7,00 - 15,30 hod.
( Na obed máme 30 minút a obvykle si ich nechávame doviesť priamo do firmy).
Tím pracovníkov - odborníkov je zohratý. Pracovníci sú samostatní ale očakávame, že predsalen pre prípad nejakých nečakaných okolností budete zastihnuteľný na telefóne aj po pracovnej dobe (strojníci vo Vašom tíme totiž pracujú na 2 smeny).
Nehľadáme kancelársky typ. Musíte vedieť priložiť ruku k dielu. Fungujeme ako tím, ktorý si pomáha.
Približne 60% času musíte byť prítomný priamo na pracovisku. Treba brať na zreteľ, že pracovisko je vonku, časť v hale a časť po holým nebom (vyzbrojíme Vás kvalitným oblečením a obuvou do každého počasia).
Neočakávame, že budete odborník v danej oblasti ale že máte chuť sa veľa nového od nás naučiť a hlavne že Vás baví skutočne dynamické prostredie kde je nutné proaktívne nasadenie z Vašej strany každý deň.

- práca pre stabilnú veľkú medzinárodnú spoločnosť,
- výborné platové ohodnotenie, 13. aj 14. plat, rôzne ďalšie bonusy,
- ak by ste k nám chceli dochádzať každý deň z väčšej diaľky vieme Vám poskytnúť dochádzkový bonus (nad 30 km - 50Eur; nad 50 km - 100 Eur/mesiac),
- možnosť rozvoja odborného aj kariérneho - v prípade záujmu a vzájomnej spokojnosti je možné prejsť na inú pozíciu či už vertikálne alebo horizontálne (je skutočne kam rásť lebo sme veľká a stále sa rozširujúca firma),
- sociálny program: bonusy pri životných jubileách, bonusy pri narodení dieťaťa, bonusy pri svadbe atď,
- 2 dni dovolenky do roka navyše,
- dlhodobá spolupráca,
- správny šéf, ktorý má motto: "Všetko sa dá naučiť keď sa chce",
- seriózny prístup zo strany firmy, ktorá má jasne a funkčne nastavené pravidlá,
- stravné lístky v hodnote 3,60 Eur pričom zamestnanec si dopláca len 1 Eur,
- vždy dodržiavame Zákonník práce - každý prípadný nadčas je preplácaný,
- pracovný odev zabezpečený.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu prosím zašlite nám Váš životopis na email: info@prama.sk.
V prípade otázok nás kontaktujte
na t.č. 0948/ 908 777.

Tešíme sa na Vaše žiadosti !

Pozn.:Prosím kontaktujte nás čím skôr či už telefonicky alebo emailom. Radi by sme uzavreli výberový proces v najbližšej dobe (hoci by sme na Váš nástup aj vedeli počkať).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je veľký nadnárodný koncern, ktorý úspešne dlhoročne pôsobí vo viacerých krajinách Európy a má ročne miliardové obraty.
Zaoberá sa spracovávaním kovového šrotu na najvyššej úrovni.
Na Slovensku má 5 pobočiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- neočakávame, že budete priamo z "fachu" - stáčí nám ak máte chuť a kapacitu sa učiť nové veci!!,
- musíte byť technický typ ( predsalen sa jedná o kovový šrot ) ale hlavne musíte vedieť riadiť pracovníkov a v prípade potreby byť ochotný "si vyhrnúť rukávy" a pridať sa k nim na dočasnú výpomoc,
- veľmi dôležité je mať vynikajúce organizačné schopnosti, pracovať pod stresom a vedieť pružne reagovať na stále sa meniace podmienky (spôsobené napr. našim klientom, počasím, výpadkom techniky, zlyhaním ľudského faktora....atď.),
- musíte mať záujem pracovať vo férovej a profesionálnej firme kde vždy platia dohodnuté pravidlá ;-)

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
ID: 3464591   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 - 1700 EUR