Vodič MKD - rôzne dĺžky turnusov, TOP autá!

PRAMA s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, Švédsko
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
2000 - 2600 Eur/mesiac v čistom v priemere za mesiac + extra bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nové posily!

Spoločnosť je jedna z najsilnejších spoločností v Škandinávii s pobočkou na Slovensku.
Venuje sa medzinárodnej preprave hlavne v krajinách ako: Nórsko, Švédsko, Fínsko.

Máme kvalitne prepracovaný zaškoľovací program. Máme na výber viacero typov vozidiel: s návesom, s chladiarenským prívesom atď.
Jazdia sa u nás turnusy 4 + 2, 6 + 2, 8 +2, 9 + 3 alebo dlhšie turnusy. Dĺžku turnusov radi s Vami osobne prediskutujeme.

Máme nové moderné vozidlá, najvyššej škandinávskej kvality! Nie sú staršie ako 4 roky.
Vozidlá sú plne vybavené s automatickou prevodovkou a klimatizáciou aj so zabezpečeným servisom, značky: Mercedes, Volvo FH, MAN TGX, DAF XF, Scania.

Máme excelentný navigačný systém a funkčne nastavenie komunikačných tokov s dispečingom.
Máme viacero servisných centier po Európe (Hamburg, Goteborg), ktoré sú vybavené pohodlným prostredím pre vodičov na oddych: kuchyňa, TV, internet, kúpeľňa, práčka, osobný automobil k dispozícii na nákupy atď.)

Jazdí sa LEN podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006 s povinnými prestávkami v práci!
Vždy dodržiavame nahlásené turnusy a dovolenky.

Plat vo firme sa pravidelne zvyšuje!
Platové ohodnotenie:
fix: 600 Eur/mesiac + 45 diéty/deň + 6 Eur vreckové/deň + vernostná odmeny: 50-250 Eur/mesiac + odmena za kvalitnú prácu: 90-150 Eur/ mesiac.

Celková mesačná suma sa pohybuje od 2000 až do výšky 3000 Eur/mesiac v čistom.

Výplata nikdy nemešká a vždy je všetko zásadne hradené na výplatnej páske.
Snažíme sa vychádzať vodičom v ústrety! Sme si vedomí toho, že sú pre nás to najdôležitejšie čo vo firme máme!

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala - prosím neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť prostredníctvom emailu: info@prama.sk alebo
telefonicky na t.č. 00421 948/ 908 777 alebo
prostredníctvom viber-u alebo
WhataApp-u
alebo skype-u: live:alex.burden_2.

Na všetky Vaše otázky radi trpezlivo odpovieme.
Tešíme sa na spoluprácu! :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je úspešná, stabilná a veľká logistická spoločnosť pôsobiaca viac než 20 rokov v celej Európskej Únii.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nórsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedného vodiča so skúsenosťami s prácou Vodiča kamiónu, ktorý má záujem pracovať v stabilnej a slušnej logistickej spoločnosti v Škandinávii.
Potrebujeme základné porozumenie anglického ALEBO nemeckého ALEBO nórskeho jazyka.
Výhodou je ADR.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Dobríková
Tel.: 0948 908 777
E-mail: poslať životopis
ID: 3239217   Dátum zverejnenia: 11.11.2017