Hľadá sa super koordinátor údržby ! Výhoda je zváračský preukaz

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Čím skôr Vás tu chceme mať! Ale keď inak nedáte - tak i počkáme :-)
1 350 - 1 500 EUR/mesiac1350 Eur + odmeny + 13. a 14. plat + možnosť diskusie :-) + zvýšenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu postupu šikovného pracovníka na vyššiu pozíciu ( profesný i odborný rast totiž u nás radi podporujeme ) hľadáme nového člena nášho stabilného tímu.
Hlavná náplň práce:
- kontrola a schvaľovanie došlých faktúr za opravy, a pod.,
- kontrola nákladov na nákladné vozidlá, VZV a bagre,
- komunikácia so servisnými spoločnosťami, objednávanie pravidelných servisov, údržby, opráv a pod.,
- vedenie evidencie o vykonaných opravách a servisných zásahoch,
- kontrola a monitorovanie spotreby PHM VZV a bagrov,
- informovať nadriadených o neprimerane vysokej spotrebe PHM, nadmerného opotrebenia, atď.,
- vykonávať a koordinovať pravidelnú preventívnu údržbu strojov a zariadení v zmysle interných predpisov a nariadení výrobcu,
- zabezpečiť revízie, odborné skúšky, kalibrácie a pod. všetkých strojov a zariadení v zmysle legislatívy,
- viesť evidenciu vykonaných revízií, odborné skúšky, kalibrácie a pod. všetkých strojov a zariadení,
- akékoľvek ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadených.

- veľmi uspokojivé platové ohodnotenie v závislosti od Vašich pracovných skúseností cca 1400 Eur ( 100 Eur je tzv. dochádzkový bonus), v prípade väčších skúseností - platové ohodnotenie radi prediskutujeme a zohľadníme pri širších skúsenostiach,
- možnosť odborného, kariérneho a platového rastu,
- práca pre silnú a stabilnú nemeckú spoločnosť s medzinárodným pôsobením,
- v prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku firmy poskytujeme všetkým našim zamestnancom odmeny v podobe 13. a 14. platu,
- 2 dni plne hradenej dovolenky nad rámec zákona,
- stravné lístky v sume 4,00 Eur / deň (z toho sa zamestnancovi strháva len 1 Eur), v prípade nadčasov sú stravné lístky zdvojnásobené,
- zaujímavé Teambuildingové aktivity,
- otvorená a hlavne rýchla a pružná komunikácia naprieč celou firmou,
- možnosť bezplatného ubytovania,
- poskytujeme dochádzkový bonus v prípade, že to máte do Bratislavy nad 30 km vo výške 50-100 Eur mesačne,
- bohatý sociálny program (príspevky pri narodení dieťaťa, významných životných jubileách, za odpracované roky a podob.).

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: [email protected].

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948/ 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je silná nemecká spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how, ktorá má medzinárodné pôsobenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Musíte byť vyslovene Technický typ - to je jasné :-)

A navyše musí u Vás byť:
- vynikajúca organizácia práce - je toho veľa a ako to už bývava - vždy všetko samozrejme naraz ;-)
- odolnosť voči stresovým situáciám - nie je o ne núdza ;-)
- skúsenosti na pozícii technického zamerania (to presnejšie prediskutujeme osobne, prípadne po telefóne ) a záujem o nami opísanú prácu,
- ochota "vyhrnúť si rukávy a pomôcť svojim kolegom keď treba" - u nás nie je priestor pre oblekové typy a ak hľadáte pozíciu kde len z diaľky koordinujete ľudí - prosím nehláste sa k nám,
- technické zameranie vzdelania je tiež určitou výhodou ale nie podmienkou (postačuje str.škola),
- výhodou je zváračský preukaz alebo aspoň základná znalosť zvárania,
- výhoda je základná znalosť elektriky, paragraf 22,
- MS Office na bežnej používateľskej úrovni,
- flexibilita,
- výhodou je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - u nás vo firme poskytujeme aj jazykové vzdelávanie.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3210469  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 - 1 500 EUR/mesiac1350 Eur + odmeny + 13. a 14. plat + možnosť diskusie :-) + zvýšenie po skúšobnej dobe